Straszna śmierć w seacie


Około 53 km od granicy w Świecku (Lubuskie) zablokowana jest droga krajowa nr 2. Na odcinku między Mostkami a Stokiem samochód osobowy zderzył się z ciężarówką. Dwie osoby nie żyją.

Mróz, śnieg i gołoledź wciąż dają się we znaki wielu mieszkańcom Niemiec. Agencja dpa poinformowała w środę, że zaczyna brakować soli do posypywania dróg. Zaplanowany na sześć tygodniu remont jednej z kluczowych katowickich arterii - ulicy Mikołowskiej - zakończył się w tydzień. Zostawienie samochodu na płatnym miejscu nie musi oznaczać, że w razie kradzieży auta dostaniemy odszkodowanie od właściciela parkingu.Atrakcją imprezy, kończącej sezon sportów motorowych na torze w hiszpańskiej Walencji, była przejażdżka Felipe Massy, wracającego do zdrowia po groźnym wypadku kierowcy F1 i jego nowego partnera z zespołu Ferrari, Fernando Alonso. Już niebawem dalekie podróże zagraniczne będą w zasięgu ręki niemal każdego obywatela Unii Europejskiej. Krzysztof Hołowczyc jadący Nissanem Navarą z belgijskim pilotem Jeanem Markiem Fortinem, zajął - według nieoficjalnych wyników - ósme miejsce na trzecim etapie Rajdu Dakar i awansował na piąte w klasyfikacji generalnej.

Co najmniej 1,2 mld zł będzie kosztowała naprawa zniszczonych dróg krajowych przez obie fale powodziowe.

Najwspanialsze w postępie technologicznym jest to, że zawsze znajdą się ludzie, którzy nie boją się podejmować wyzwań budując wspaniałe maszyny. Oto kolejny przykład: Lazareth Wazuma Bio V12. Podpisanie umowy pomiędzy koncernem General Motors a konsorcjum Magna i rosyjskim Sbierbankiem dotyczącej sprzedaży większości udziałów w spółce motoryzacyjnej Opel planowane jest na najbliższy czwartek - podaje we wtorek niemiecki dziennik "Handelsblatt".

Na torze w hiszpańskim Jerez odbywa się sesja testowa, w której biorą udział czołowe zespoły Formuły 1. Wśród nich znajduje się również nowy team Roberta Kubicy, czyli Renault. W czasach słusznie minionych samodzielna naprawa samochodu była jednym z podstawowych sprawdzianów męskości Polaka. Taki na przykład fiat 126p... Zima znów zakatowała. Przede wszystkim na zachodzie i południu Polski - w Lubuskiem, na Dolnym i Górnym Śląsku oraz w Wielkopolsce.Audi długo kazało czekać swoim fanom na kolejne wcielenie flagowej limuzyny z Ingolstadt. W komisach przybywa używanych samochodów z zagranicy. Samochody Lancii trafią do salonów Chryslera.

W tym roku paliwo po 5 zł?!


W drugim tygodniu 2010 r. kierowcy powinni się przygotować na podwyżki cen paliw - podali analitycy biura Reflex i portalu e-petrol.

Lexusem i porsche z ksero


Luksusowe auta marki Porsche i Lexus, wypożyczone z wypożyczalni w Niemczech oraz Szwajcarii i skradzione, zatrzymali funkcjonariusze SG w Augustowie (Podlaskie).

Śnieg i tragedie na drogach


Ruch na drodze nr 1 koło Torunia i nr 10 koło Bydgoszczy jest zablokowany z powodu wypadków, do których doszło we wtorek rano; dwie osoby zginęły na miejscu - poinformowała straż pożarna.

Nowy chevrolet aveo


Chociaż w Polsce produkowany jest od 2007 roku, chevrolet aveo to rzadki widok na naszych drogach.

Gimbusy w fatalnym stanie


Aż co dziesiąty polski gimbus jest niesprawny - alarmuje Inspekcja Transportu Drogowego, która podsumowała pierwszy miesiąc roku szkolnego.

śledczy, detektywowi Stolica Polski, kancelaria detektywistyczne, zapraszamy aż do zapoznania się spośród ofertą naszego detektywa, gwarantujemy dyskrecję dodatkowo najlepsze ceny, nasze sekretariat detektywistyczne od czasu wielu lat działa na terenie województwa mazowieckiego, własny wywiadowca mazowieckie, własny wywiadowca Syreni gród, osobisty śledczy Pruszków, wywiadowca Gród nad Wisłą, śledczy mazowieckie, wywiadowca Pruszków, usługi detektywistyczne, sekretariat prywatnego detektywa, nasze śledczy, detektywowi Stolica Polski, gabinet detektywistyczne, zapraszamy aż do zapoznania się spośród ofertą naszego detektywa, gwarantujemy dyskrecję także najlepsze ceny, nasze gabinet detektywistyczne odkąd wielu lat działa na terenie województwa

prywatny detektyw mazowieckie

mazowieckiego, własny wywiadowca mazowieckie, osobisty śledczy Gród nad Wisłą, własny wywiadowca Pruszków, śledczy Stolica Polski, śledczy mazowieckie, śledczy Pruszków, usługi detektywistyczne, sekretariat prywatnego detektywa, nasze osiągnięcia możesz wydedukować na stronie, od czasu wielu lat działamy na terenie Warszawy i całego województwa mazowieckiego, prowadzimy oraz usługi związane spośród wywiadem gospodarczym, sparwdzmy wierność wspólników, nasze gabinet detektywistyczne na terenie Warszawy owo zabezpieczenie skuteczności również dyskrecji osiągnięcia możesz zrozumieć na stronie, od momentu wielu lat działamy na terenie Warszawy również całego województwa mazowieckiego, prowadzimy także usługi związane spośród wywiadem gospodarczym, sparwdzmy oddanie wspólników, nasze sekretariat detektywistyczne na terenie Warszawy owo zabezpieczenie skuteczności również dyskrecji